Opinie rodzin

Ciężką i uczciwą pracą najlepszym podziękowaniem dla nas, dla firmy pogrzebowej są słowa wdzięczności Rodzin, które skorzystały z usług zakładu pogrzebowego NIEBO w Pile. Prezentujemy opinie, które wystawiły Rodziny.Pogrzeb to jedna z najsmutniejszych ceremonii w życiu człowieka. Kiedy odchodzi bliski jest nam ciężko i często zawierzamy firmie pogrzebowej aby nas przez ten ciężki czas poprowadziła. Formalności, płatności, rzadko kto ma do tego głowę w tym trudnym okresie. Dlatego bardzo chciała bym podziękować właścicielowi za tak profesjonalne i ludzkie podejście do ostatniej drogi mojego ojca. Dziękuję za pomoc, profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuje z całego serca .

1.02.2018 r., Joanna Jaworska – Źródło: Facebook

Cudowne podejście do klienta. Bardzo miła obsługa. Polecam z całego serca.

15.02.2018 r., Aga N-a – Źródło: Facebook

Pogrzeb został zorganizowany wzorowo, rodzina została otoczona profesjonalną opieką, a przede wszystkim nie została potraktowana jak ‚kolejny zwykły biznes’ w tych bardzo trudnych chwilach. Bardzo dobry kontakt, nawet pomimo telefonów z różnych stref czasowych, kluczowe rady i bardzo uprzejma obsługa od początku do końca. Zdecydowanie polecam.

kwiecień 2017 r., Tomek Durtka – Źródło: Google

16.11.2017 r., Elżbieta Różycka – Źródło: Tygodnik Nowy

Bardzo profesjonalnie podejście do klienta, firma godna polecenia zachęcam do korzystania z ich usług.

4.02.2018 r., Robert Durak – Źródło: Facebook

„Niebo” organizowało pogrzeb mojego Dziadka. Człowieka, który od lat cenił wspaniałą pracę zakładu. Nigdy nie dorównam mu w opinii, jaką z pewnością by tu wystawił, ale szczerze dziękuję w imieniu całej Rodziny przede wszystkim za takt, subtelność i ciepłe podejście do nas.

23.05.2017 r., Aleksandra Jagoda Kępińska – Źródło: Facebook

Zakład pogrzebowy Niebo organizował pogrzeb mojego Taty. Muszę przyznać, że Obsługa była profesjonalna. Podejście do klienta oceniam na 6+. Nie wiem czy o pogrzebie można w ogóle  powiedzieć, że jest ‚ładny’, ale oprawa była naprawdę wspaniała . Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik . Zawsze pod telefonem, zawsze służyli pomocą i odpowiadali na wszystkie pytania w tych ciężkich chwilach . Bardzo dziękuję , ze mogłam na was aż tak liczyć! Co nie zdarza się w innych zakładach tak często (niestety). Polecam z całego serduszka !

14.06.2017 r., Adu Ska – Źródło: Facebook